Omschrijving
Heb je genoeg van rondslingerende schoenen in de hal of slaapkamer? Met schoenenrek SERGIE haal je niet alleen een praktische oplossing in huis, maar ook een stijlvol meubelstuk dat je interieur naar een hoger niveau tilt.
Dit prachtige schoenenrek is verkrijgbaar in twee kleuren die perfect passen bij elke woonstijl. Of je nu gaat voor een warme houttint of een moderne, strakke look, SERGIE past altijd. Bovendien biedt het plaats aan maar liefst 16 paar schoenen – ideaal voor jou en je gezin, of als je gewoon dol bent op schoenen!
Specificaties
| Gewicht (kg) - bruto | 18.000000 |
|---|---|
| Materialen | Spaanplaat, Melamine |
| Colli | 1 |
| Garantie | 2 jaar (+ verlenging mogelijk) |
| Montage | Zelfmontage met behulp van de montagehandleiding |
| Hoogte (cm) | 72 |
| Diepte (cm) | 31 |
| Breedte (cm) | 76 |
| Collectie | Sergie |
| Aantal Schoenen | 16 paar |
| Barcode | 5400943399059 |
| Kleur | Atlantische pijnboom |
Reviews
Schrijf je review
Schoenenrek SERGIE atlantische pijnboom
Of 3 x € 39,67 betalingen
Of vanaf € 3,31 per maand
De optie "Betaal in 3 delen (zonder kosten)" is een alternatief voor traditioneel krediet. Hiermee kunt u de betaling van aankopen over 3 termijnen spreiden. Deze betalingen worden automatisch van de geregistreerde bankkaart/creditcard afgeschreven totdat het volledige bedrag van de bestelling is betaald. Er is geen registratie vereist. Als de bestelling in aanmerking komt, wordt de optie aangeboden tijdens het afrekenen. U hoeft geen aanvullende informatie in te voeren. Selecteer "Betalen in 3 delen (zonder kosten)" als betaalmethode en voer de debet-/creditcardgegevens in. Dit is de kaart waarop Klarna geplande automatische incasso's uitvoert.
Betaling in 3 delen (zonder kosten) maakt het mogelijk om bestellingen van 30 € tot 4000 € te financieren
De optie "Betaal per maand met Spraypay" is een alternatief voor traditioneel krediet. Hiermee kunt u de betaling van aankopen over 12,24 of 36 termijnen spreiden. Deze betalingen worden automatisch van de geregistreerde bankkaart/creditcard afgeschreven totdat het volledige bedrag van de bestelling is betaald. Er is geen registratie vereist. Als de bestelling in aanmerking komt, wordt de optie aangeboden tijdens het afrekenen. U hoeft geen aanvullende informatie in te voeren. Selecteer "Betaal per maand met Spraypay" als betaalmethode en voer de debet-/creditcardgegevens in. Dit is de kaart waarop Spraypay geplande automatische incasso's uitvoert.
Betaling per maand maakt het mogelijk om bestellingen van 100 € tot 4000 € te financieren
€ 119,00
Levertijd: 5-8 weken
Thuislevering voor maar € 19,99
- Vragen? Bel ons 00 31 85 888 09 79
- 100% veilig betalen
- Professionele levering
- Klantendienst via mail, chat & telefoon


