Omschrijving
Geef je inkomhal een frisse uitstraling met vestiaire LIPALOUSA die dankzij de trendy eiken kleur direct de aandacht trekt! Daarnaast bieden de twee deuren genoeg ruimte om je schoenen gemakkelijk op te bergen, zodat ze niet rondslingeren in je gang. Geniet van de handige kapstok met 5 haken, perfect voor het ophangen van jassen, tassen, sjaals, enz.
Met vestiaire LIPALOUSA zijn er geen excuses meer om je spullen niet netjes op te bergen zodra je thuiskomt!
- Afmetingen kapstok: 30x80x15 cm
- Afmetingen schoenenkast: 80x49x35 cm
Specificaties
| Gewicht (kg) - bruto | 24.000000 |
|---|---|
| Materialen | Spaanplaat, Melamine |
| Colli | 2 |
| Garantie | 2 jaar (+ verlenging mogelijk) |
| Montage | Zelfmontage met behulp van de montagehandleiding |
| Hoogte (cm) | 49 |
| Diepte (cm) | 35 |
| Breedte (cm) | 80 |
| Collectie | Lipalousa |
| Aantal Schoenen | 6 tot 8 paar |
| Barcode | 5400943400403 |
| Samenstelling | 2 deuren |
| Kleur | Eik |
Reviews
Schrijf je review
Vestiaire LIPALOUSA 2 deuren eik
Of 3 x € 76,33 betalingen
Of vanaf € 6,36 per maand
De optie "Betaal in 3 delen (zonder kosten)" is een alternatief voor traditioneel krediet. Hiermee kunt u de betaling van aankopen over 3 termijnen spreiden. Deze betalingen worden automatisch van de geregistreerde bankkaart/creditcard afgeschreven totdat het volledige bedrag van de bestelling is betaald. Er is geen registratie vereist. Als de bestelling in aanmerking komt, wordt de optie aangeboden tijdens het afrekenen. U hoeft geen aanvullende informatie in te voeren. Selecteer "Betalen in 3 delen (zonder kosten)" als betaalmethode en voer de debet-/creditcardgegevens in. Dit is de kaart waarop Klarna geplande automatische incasso's uitvoert.
Betaling in 3 delen (zonder kosten) maakt het mogelijk om bestellingen van 30 € tot 4000 € te financieren
De optie "Betaal per maand met Spraypay" is een alternatief voor traditioneel krediet. Hiermee kunt u de betaling van aankopen over 12,24 of 36 termijnen spreiden. Deze betalingen worden automatisch van de geregistreerde bankkaart/creditcard afgeschreven totdat het volledige bedrag van de bestelling is betaald. Er is geen registratie vereist. Als de bestelling in aanmerking komt, wordt de optie aangeboden tijdens het afrekenen. U hoeft geen aanvullende informatie in te voeren. Selecteer "Betaal per maand met Spraypay" als betaalmethode en voer de debet-/creditcardgegevens in. Dit is de kaart waarop Spraypay geplande automatische incasso's uitvoert.
Betaling per maand maakt het mogelijk om bestellingen van 100 € tot 4000 € te financieren
€ 229,00
- Vragen? Bel ons 00 31 85 888 09 79
- 100% veilig betalen
- Professionele levering
- Klantendienst via mail, chat & telefoon



